• Kompresné podkolienky SPORT

Kompresné podkolienky SPORT

  • SPORT
  • Skladom
  • 24,00€

  • Bez DPH: 24,00€

Dostupné možnosti

  - OR -  

Športové kompresné podkolienky – unisex


Športové kompresné podkolienky pre mužov a ženy s postupnou kompresiou pre maximálny výkon.

- Vlákno Dryarn - ľahké, ultra priedušné a termoregulačné

- Vhodné pre všetky druhy športov a vo všetkých ročných obdobiach (v zime teplé a chladné v lete)

- Tip: bezproblémové, bez odierania alebo trenia na prstoch

Popis produktu

High-tech športové ponožky Relaxsan Sport. Kompresia 15-20mmHg, podporuje správny žilový tok. Umožňuje svalom a tkanivám prijímať optimálne okysličenie, a tým maximalizovať športové výkony. Vhodné pre všetky druhy športových aktivít, aj na najvyššej úrovni, ale je to tiež skvelý produkt pre tých, ktorí chcú kompresné pančuchu pre každodenné použitie. Ideálne pre športovcov, ktorí vykazujú alebo majú predispozície ku kŕčovým žilám alebo problémy s krvným obehom v nohách. Absencia švu v oblasti prstov na špičke zaisťuje maximálny komfort a žiadny bod trenia alebo odierania pri športových aktivitách.

Dryarn vlákno

Dryarn vlákno je vysoko výkonné vlákno. Je to inovatívna priadza, ktorá zaisťuje pohodlie pri nosení, technológiu a praktickosť. Je priedušnejšia ako polyester, izoluje lepšie ako vlna a je ľahšia ako iné vlákno.

Ako to funguje?

Počas akejkoľvek športovej činnosti, Dryarn vlákno riadi tok potu (paru) takým spôsobom, aby nedošlo k destabilizácii termoregulačného systému a udržiava pokožku stale suchú. V prípade vysokej fyzickej záťaže, je Dryarn vlákno schopné preniesť pot (v kvapalnom stave) z kože na povrch vlákna, až na vonkajšiu stranu tkaniny a efektívne uvoľniť pot do vzduchu za extrémne rýchly čas. Dryarn vlákno vytvára priedušnú bariéru, ktorá funguje ako izolátor tepla na vstupe a odvádza pot z tela von. Udržiava pokožku suchú. Podkolienky sú teplé v zime a chladné v letných mesiacoch.

Zloženie: 69% Dryarn Polypropylén, 16% polyamid, 15% Spandex

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!